Dzisiejsze (11.03.15 r.) zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl rozpoczęły cykl spotkań poświęconych tematowi: Obsługa edytora fotografii on-line (Adobe Photoshop Express).

Klub Emeryt :) pl, 11.03.15 r.

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy szczegółowo zaznajomili się z funkcjami oferowanymi przez program Adobe Photoshop Express.
W części praktycznej zajęć dokonywali samodzielnej obróbki cyfrowej fotografii.

Klub Emeryt :) pl, 11.03.15 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 18 marca 2015 r. o godz. 13.00. Temat: Obsługa edytora fotografii on-line (Adobe Photoshop Express) cz. 2.

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obsługa edytora fotografii on-line (Adobe Photoshop Express) cz. 1