Dzisiejsze (18.03.15 r.) zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl realizowały drugą część tematu: Obsługa edytora fotografii on-line (Adobe Photoshop Express).

Klub Emeryt :) pl, 18.03.15 r.

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy samodzielnie wykonywali kartki świąteczne wykorzystując poznane narzędzia do edycji fotografii udostępnione w programach LIBRE OFFICE i Adobe Photoshop Express.

Klub Emeryt :) pl, 18.03.15 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 25 marca 2015 r. o godz. 13.00.

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obsługa edytora fotografii on-line (Adobe Photoshop Express) cz. 2