W czwartek (19.03.15 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (7), pierwszej w 2015 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw - zakończenie kursu, 19.03.15 r.

Zajęcia rozpoczęły się w styczniu br. Przez dwa miesiące kursanci poznawali i utrwalali wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera. Uczyli się też korzystania z oferowanych przez Internet usług.
Zapoznali się z zasadami tworzenia i edycji tekstu, poznali funkcje oferowane przez wirtualne komunikatory, pocztę elektroniczną, a także portale społecznościowe.
Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 1/2015