Klub Emeryt :) pl i Najnowsza biblioteczna oferta

Dzisiejsze (25.03.15 r.) zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl dotyczyły najnowszej bibliotecznej oferty skierowanej do użytkowników.

Klub Emeryt :) pl, 25.03.15 r.

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy dowiedzieli się o oferowanych przez bibliotekę nowych usługach.
Jedną z nich jest dostęp do serwisu IBUK LIBRA, gdzie czytelnicy zarejestrowani w naszej bibliotece, po otrzymaniu kodów aktywacyjnych, mogą korzystać z ponad 1000 książek w wersji on-line.
Druga usługa związana jest z otrzymaniem przez bibliotekę w projekcie „Tablety w Twojej bibliotece” 6 urządzeń Apple iPad Air 16GB Wi-Fi , które będą wykorzystywane podczas zajęć z naszymi czytelnikami.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 8 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00.
Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Najnowsza biblioteczna oferta