Lektorat angielski zaliczony :)

Angielski dla seniorów, lekcja 12, zakończenie kursu, 30.03.15 r.

Dzisiaj (30.03.2015 r.) odbyła się ostatnia lekcja II edycji zajęć „Angielski dla seniorów” zorganizowanego w ramach bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl połączona z zakończeniem bieżącej tury kursu.

Angielski dla seniorów, lekcja 12, zakończenie kursu, 30.03.15 r.

Uroczystego wręczenia certyfikatów absolwentom dokonali: pan Jacek Żurawski, Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie, mjr Jacek Sankowski, Z-ca dyrektora Zakładu Karnego we Włodawie, pan Robert Lewis, Dyrektor szkoły językowej London Centre of English i mł. chor. Elżbieta Rabczewska, Wychowawca ds kulturalno-oświatowych Zakładu Karnego we Włodawie.

Przeprowadzenie drugiej tury kursu było możliwe dzięki uprzejmości ppłk Zbigniewa Wysokińskiego, Dyrektora Zakładu Karnego we Włodawie, który w ramach umowy o współpracę z panem Jackiem Żurawski, Dyrektorem MBP we Włodawie, wyraził zgodę na oddelegowanie, jako lektora, mł. chor. Elżbiety Rabczewskiej, Wychowawcy ds kulturalno-oświatowych Zakładu Karnego we Włodawie.

Ze strony biblioteki opiekunem kursu odpowiedzialnym za wszelkie sprawy logistyczno-organizacyjne była Edyta Pietrzak, Kierownik Działu Regionalnego MBP.

W czasie zajęć kursanci mieli możliwość udziału w spotkaniach z panem Robertem Lewisem, Dyrektorem szkoły językowej London Centre of English.

Zajęcia kursu spotkały się z dużym zainteresowaniem i przychylnością wśród odbiorców.

Na koniec trochę statystyki:
Kurs rozpoczął się spotkaniem organizacyjnym 17.11. 2014 r.
W ciągu pięciu miesięcy kursu odbyły się 33 spotkania.
Ogólna frekwencja wyniosła 283 rejestrowanych, potwierdzonych listami obecności, wizyt.
W kursie wzięło udział 31 uczestników.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przebiegu kursu (fot. Edyta Pietrzak) oraz dzisiejszej uroczystości (fot. Urszula Panasiuk) w naszej galerii.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Lektorat angielski zaliczony :)