Dzisiejsze (08.04.15 r.) zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl rozpoczęły cykl spotkań poświęconych tematowi: „Tablety w bibliotece” – obsługa urządzeń i oprogramowania iPad Air.

Klub Emeryt :) pl, 08.04.15 r.

Podczas dzisiejszych zajęć klubowicze zapoznali się podstawowymi zasadami korzystania z oprogramowania Apple iPad Air 16GB Wi-Fi. Uczestnicy pracowali na urządzeniach, które nasza biblioteka otrzymała w ramach projektu "Tablety w Twojej bibliotece".

Ponadto klubowicze wzięli udział w wirtualnym konkursie „Podwórko Nivea”, oddając swój głos na zgłoszony projekt placu zabaw we Włodawie przy ul. Kraszewskiego.

Klub Emeryt :) pl, 08.04.15 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski oraz Marek Paszkowski - Tablet Master.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 15 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00.
Temat: „Tablety w bibliotece” – obsługa urządzeń i oprogramowania iPad Air cz. 2.

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i „Tablety w bibliotece” – obsługa urządzeń i oprogramowania iPad Air cz. 1