Przegląd książek na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki

Wczoraj (14 kwietnia) w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie Pań z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych.
Spotykamy się systematycznie w każdy drugi wtorek miesiąca o godz.16.30.

Dorosli DKK, 14.04.15 r.

Tematem spotkania był przegląd książek (nowości wydawniczych), które DKK dostał zgodnie z realizowanym programem.
Przegląd opracowała i przedstawiła opiekunka Klubu. Omawiane książki od razu znalazły chętne do czytania Klubowiczki. Największym zainteresowaniem cieszyły się pozycje: Marii Ulatowskiej Rodzina z Sosnówki, Jessie Burton Miniaturzystka, Grażyny Jagielskiej Korespondent i Julie Kavanagh Dziewczyna, która kochała kamelie.

Dorosli DKK, 14.04.15 r.

Ponadto każda z zainteresowanych Pań dostała nr PIN do www.libra.ibuk.pl (czytelnia online), którą w ofercie od 03.03.2015r. posiada MBP.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Hubertem Klimko-Dobrzanieckim polskim pisarzem i poetą, które odbędzie się w naszej bibliotece 21.04.2015 r. o godz.17.00.

Na spotkanie z pisarzem zapraszamy wszystkich mieszkańców nie tylko czytelników.

Następne spotkanie Członków DKK 12.05.2015 r. jak zwykle w drugi wtorek miesiąca o godz.16.30.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Przegląd książek na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki