W środę (15.04.15 r.) uczestnicy Klubu EmerytUśmiechpl kontynuowali zdobywanie wiedzy w zakresie obsługi urządzeń iPad Air, które nasza biblioteka otrzymała w ramach projektu „Tablety w Twojej bibliotece”.

Klub Emeryt :) pl, 15.04.15 r.

Ponadto Klubowicze szczegółowo zapoznali się z nową ofertą biblioteki Czytelnia prasy, która gwarantuje dostęp do serwisów informacyjnych on-line.

Witryna PIANO udostępnia swoim odbiorcom szeroki zakres dostępu do wielu serwisów informacyjnych. Dzięki prenumeracie wykupionej przez bibliotekę nasi czytelnicy mogą skorzystać z szerokiego wachlarza tytułów proponowanych przez stronę internetową pianomedia.pl

Naszych czytelników zainteresowanych wypróbowaniem nowej oferty zapraszamy do Czytelni dla Dorosłych MBP, w której udostępniamy urządzenia umożliwiające bezpłatne skorzystanie z proponowanych przez PIANO serwisów informacyjnych.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 22 kwietnia 2015 r. o godz. 13.00.
Temat: Bezpieczny Internet

Edyta Pietrzak

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i „Tablety w bibliotece” – obsługa urządzeń i oprogramowania iPad Air cz. 2