Twórczość Krystyny Nepomuckiej na zajęciach UTW

Wczoraj, 16.04.2015 r., w sali naukowej naszej biblioteki spotkali się słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Polskim Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów 0/Włodawa aby wysłuchać i podyskutować na temat twórczości Krystyny Nepomuckiej w związku z konkursem czytelniczym, którego bohaterką tegorocznej edycji jest autorka doskonałości i niedoskonałości.

Spotkanie UTW, 16.04.15 r.

Jako lekturę obowiązkową zgodnie z regulaminem konkursu należy przeczytać Małżeństwo niedoskonałe i Kochanek doskonały.
Busio jako jeden z bohaterów książki, wzbudził największe emocje wśród słuchaczy i jemu poświęciliśmy najwięcej czasu dyskutując nad tą barwną ale jakże negatywną postacią.

Spotkanie UTW, 16.04.15 r.

Kolejne (ostatnie) spotkanie ze słuchaczami UTW przed finałem konkursu odbędzie się 21.05.2015 r.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Twórczość Krystyny Nepomuckiej na zajęciach UTW