Oddziałowy Dzień Bibliotekarza 2015

Tegoroczne obchody (08.05.15 r.) Oddziałowego Dnia Bibliotekarza odbyły się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie. W uroczystości wzięli udział także członkowie delegacji z naszej biblioteki.

Oddziałowy Dzień Bibliotekarza, 08.05.15 r.

Najlepsze życzenia koleżankom i kolegom, w imieniu włodawskich bibliotekarzy, złożyli Jacek Żurawski, Dyrektor MBP Włodawa i Małgorzata Zińczuk, Z-ca dyrektora MBP.

Oddziałowy Dzień Bibliotekarza, 08.05.15 r.

Nasze koleżanki: Dorota Garczyńska-Ślusarz, Kierownik Działu Gromadzenie i Opracowania Zbiorów MBP i Jadwiga Woźniak, Bibliotekarz Filii nr 5 MBP Włodawa, zostały uhonorowane „Srebrną Odznaką Związkową Pracowników Kultury i Sztuki”. Wręczenia odznaczeń dokonał Jan Budkiewicz, Przewodniczący Federacji Związków Zawodowych Pracowników Kultury i Sztuki.
Natomiast emerytowanej bibliotekarce, Barbarze Paszkowskiej przyznana została „Złota Odznaka Zasłużony Działacz Związkowy Kultury i Sztuki”.

Oddziałowy Dzień Bibliotekarza, 08.05.15 r.

Ponadto laureatami Gali Wawrzyńców 2015 zostały: Małgorzata Zińczuk w kategorii „Gdzie diabeł nie może...” oraz Jadwiga Woźniak w kategorii „Do tańca i do...”.

Gratulujemy :)

Edyta Pietrzak