Klub Emeryt :) pl i Witryna Legalna Kultura

Podczas dzisiejszych zajęć (13.05.15 r.) uczestnicy Klubu EmerytUśmiechpl zapoznali się z ofertą dostępną na stronie Legalna Kultura.

Klub Emeryt :) pl, 13.05.15 r.

„Legalna Kultura to kampania pozytywna, integruje środowiska twórców i odbiorców kultury. Kształtuje poczucie odpowiedzialności za kulturę w cyfrowej rzeczywistości, promuje korzystanie z legalnych źródeł kultury. Dlatego jednym z priorytetów projektu jest tworzenie Bazy Legalnych Źródeł. Działania kierujemy do wszystkich, do tych którzy nie przywiązują jeszcze wagi do tego, w jaki sposób korzystają z kultury, a także do tych którym na kulturze po prostu zależy. Bo niezależnie od tego, co nas dzieli, może nas połączyć wspólny cel - wsparcie artystów i ich twórczości” - czytamy w Misji LK.

Informacje o charakterystyce działalności LK można znaleźć pod linkiem „Legalna Kultura w pytaniach i odpowiedziach”.

Klub Emeryt :) pl, 13.05.15 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w sali naukowej 20 maja 2015 r. o godz. 13.00.
Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Witryna Legalna Kultura