W czwartek (21.05.15 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (8), drugiej w 2015 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw - zakończenie kursu, 21.05.15 r.

Zajęcia rozpoczęły się w marcu br. Przez dwa miesiące kursanci poznawali i utrwalali wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera. Uczyli się też zasad bezpiecznego korzystania z zasobów udostępnianych w Internecie.

Zapoznali się z zasadami tworzenia i edycji tekstu, poznali także narzędzia oferowane przez pocztę elektroniczną, portale społecznościowe i wirtualne komunikatory.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 2/2015