W czwartek (21.05.2015 r.) spotkali się w naszej bibliotece słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy PZREiI O/Włodawa, aby wysłuchać ostatniego już z cyklu wykładów związanych z realizacją Konkursu Czytelniczego „Doskonałości i Niedoskonałości” w twórczości Krystyny Nepomuckiej.

UTW, 21.05.15 r.

Z ogromną przyjemnością powitaliśmy nowych słuchaczy UTW, których zapoznano z regulaminem Konkursu z czego część osób od razu zgłosiła swój udział w Konkursie.
Tematem wiodącym wykładu było omówienie lektury obowiązkowej, której znajomością jest obowiązany wykazać się każdy z chętnych do wzięcia udziału w Konkursie tj. książka pt. „Kochanek doskonały”.
Ponadto wykładowca przypomniała treść wcześniej omawianej lektury „Małżeństwo niedoskonałe” oraz życie i twórczość bohaterki tegorocznej edycji Konkursu.

UTW, 21.05.15 r.

Uroczystości związane z zakończeniem Roku Akademickiego i finał Konkursu Czytelniczego zaplanowano na 25.06.15 r. w Suchawie (obok Kaplicy pod wezwaniem św. Huberta).

Ewa Krukowska
Opiekun słuchaczy UTW z ramienia MBP we Włodawie

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy "Doskonałości i niedoskonałości" - ostatni wykład o twórczości Krystyny Nepomuckiej