Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 1

Podczas dzisiejszych zajęć (03.06.15 r.) uczestnicy Klubu EmerytUśmiechpl zapoznali się z podstawami obsługi aparatu cyfrowego.

Klub Emeryt :) pl, 03.06.15 r.

Klubowicze poznali podstawowe funkcje dostępne w aparatach fotograficznych rejestrujących obraz w postaci cyfrowej.

Uczestnicy dowiedzieli się też, że wszystkie informacje związane z budową i obsługą tego typu urządzeń, można znaleźć w Internecie, np. w formie podręcznika.

„Jeśli czujesz, że drzemie w Tobie świetny fotograf, który potrzebuje tylko kilku praktycznych rad, by poprawić swój warsztat, rozwinąć umiejętności, zdobyć zestaw przydatnych technik i dowiedzieć się, jak wykorzystywać wszelkie dostępne opcje posiadanego aparatu, ta książka z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Jeżeli tylko masz wybór, pamiętaj — jakość, a nie jakoś. (…)
Fotografowanie uczy patrzenia, pobudza wrażliwość i daje ogromną satysfakcję. Skoro masz w sobie pasję i talent, koniecznie trzeba je oszlifować” - zachęca do lektury i nauki fotografowania Witold Wrotek, autor książki „Fotografia cyfrowa. Poradnik bez kantów”.

Klub Emeryt :) pl, 03.06.15 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w Dziale Regionalnym 10 czerwca 2015 r. o godz. 13.00.
Czerwcowe spotkania będą związane z cyfrową fotografią.

Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 1