Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 3

Podczas dzisiejszych zajęć (17.06.15 r.) uczestnicy Klubu EmerytUśmiechpl kontynuowali naukę obsługi aparatu cyfrowego.

Klub Emeryt :) pl, 17.06.15 r.

W czasie dzisiejszego spotkania Klubowicze poznali zaawansowane funkcje, które udostępnione są w ich aparatach fotograficznych, m.in. kontrolę ustawienia przesłony.
Zapoznali się też z instrukcją „5 prostych zasad, żeby zdjęcia wyglądały lepiej - poradnik dla zupełnie początkujących” zamieszczoną na stronie Fotopolis.pl skupiając się na punkcie dotyczącym używania małej głębi ostrości.

W części praktycznej, korzystając z bibliotecznego patio, szlifowali swoje nowe umiejętności wykonując zdjęcia z małą głębią ostrości.

Klub Emeryt :) pl, 17.06.15 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Fot. Edyta Pietrzak.

Spotkania Klubu są otwarte i można zacząć korzystać z nich w każdej chwili. Następne zajęcia odbędą się w Dziale Regionalnym 24 czerwca 2015 r. o godz. 13.00.
Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Czerwcowe spotkania dotyczą tworzenia cyfrowych fotografii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszych zajęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Fotografia cyfrowa cz. 3