W czwartek (30.07.15 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (9), trzeciej w 2015 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw - zakończenie kursu, 30.07.15 r.

Spotkania rozpoczęły się w maju br. Podczas zajęć kursanci poznawali i utrwalali wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera. Uczyli się też korzystania z oferowanych przez Internet usług.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Z-ce dyrektora do spraw merytorycznych MBP Małgorzatę Zińczuk certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Naszym kursantom życzymy udanych wakacji :)

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii
fot.Edyta Pietrzak