Link do przyszłości

Mogę być kim zechcę! Spotkanie Link do przyszłości. MŁODZIEŻ.INTERNET.KARIERA.

Biblioteka Publiczna Gminy Hańsk była organizatorem drugiego spotkania z młodym profesjonalistą
W ramach projektu ”Link do przyszłości”. Na zaproszenie biblioteki przybył pan Łukasz Pieter dziennikarz muzyczny radia RMF FM, obecnie współzałożyciel portalu  www.damycimuzyke.pl , który powiedział, że warto marzyć i realizować swoje marzenia bo jemu spełniły się wszystkie: … „Zawsze marzyłem o pracy w radiu i zajmowaniu się muzyką w redakcji muzycznej. Los tak chciał, że trafiłem w nie byle jakie miejsca, które pozwoliły mi poznać nie tylko warsztat, ale również technologię wpływającą na kształt współczesnego radia.” Młody profesjonalista opowiedział o swojej drodze do kariery oraz na czym polega praca dziennikarza radiowego w radiu publicznym oraz komercyjnym. Spotkanie zainspirowało młodzież, teraz wiem, jak wiele można osiągnąć dzięki własnym inspiracjom, pracy i zaangażowaniu, warto odważnie planować swoją przyszłość i realizować marzenia – mówili na zakończenie uczestnicy spotkania.
W dwóch spotkaniach z Łukaszem uczestniczyli uczniowie klas trzecich Gimnazjum Publicznego w Dubecznie współorganizatora spotkania.
Projekt jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Microsoft, w ramach Inicjatywy "YouthSpark" oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Uczestnicy spotkań poznają przykłady profesji, które mogą zainspirować ich do wyboru kariery zawodowej w przyszłości.

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Link do przyszłości