Powakacyjne spotkanie Klubu Emeryt :) pl

Minęły wakacje, czas wrócić do nauki. Dzisiaj (02.09.15 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Klubu EmerytUśmiechpl.

Klub Emeryt :) pl, 02.09.15 r.

Podczas spotkania uczestnicy zapoznali się z drugim etapem konkursu grantowego „Tu mieszkam, tu zmieniam” zorganizowanego przez Fundację Banku Zachodniego WBK we współpracy z Bankiem Zachodnim WBK S.A.
W pierwszym etapie drugiej edycji konkursu biblioteka złożyła wniosek na działanie „Letnia Galeria Biblioteczna SMO (Słowo-Muzyka-Obraz) - aranżacja ogródka bibliotecznego”, w drugim, polegającym na internetowym głosowaniu, ma szansę na uzyskanie nagrody.

Klubowicze mieli możliwość zagłosowania na naszą bibliotekę.

Tematem dzisiejszych zajęć była fotografia cyfrowa. Uczestnicy przypomnieli sobie poznane wcześniej wiadomości.

Ponadto omówiono program spotkań na wrzesień. Na kolejnych zajęciach (09.09.15 r.) kontynuowany będzie temat fotografii cyfrowej, natomiast trzy następne spotkania (16.09.15 r.; 23.09.15 r.; 30.09.15 r.) będą dotyczyły komputerowej edycji tekstu z wykorzystaniem otrzymanego przez bibliotekę nowego pakietu Microsoft Office.
Program Darowizny Oprogramowania firmy Microsoft (Microsoft Software Donation) realizowany jest przez firmę Microsoft we współpracy z TechSoup Global oraz Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Wsparcie techniczne dla bibliotek świadczy Talex S.A.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski
Fot. Edyta Pietrzak

Spotkania Klubu EmerytUśmiechpl są otwarte, wszystkich chętnych zapraszamy na następne zajęcia już 9 września o godzinie 13.00.

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Powakacyjne spotkanie Klubu Emeryt :) pl