DKK poleca - wakacyjne lektury

We wtorek (8 września) w naszej bibliotece odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Koniec wakacji wracamy do pracy.

DKK dla dorosłych, 08.09.15 r.

Frekwencja dopisała jak zwykle, przyszły prawie wszystkie Panie. Ponadto powitałyśmy nową kandydatkę na członkinię Klubu, której atmosfera i klimat spotkania bardzo się spodobały i obiecała, że będzie przychodziła systematycznie (spotykamy się w drugi wtorek miesiąca o godz. 16.30). Tematem spotkania był wykład pani Reginy Jachimczuk "Poszukiwanie prawdy o człowieku w twórczości M. Kuncewiczowej".

DKK dla dorosłych, 08.09.15 r.

Natomiast w części merytorycznej spotkania wszystkie Panie chętnie dzieliły się swoimi wakacyjnymi lekturami, które polecały swoim koleżankom. Na szczególną uwagę zasługują takie pozycje jak:

• Anna Fryczkowska "Starsza pani wnika",
  • Tomasz Lipko "Notebook",
  • Corban Addison "Wędrówka przez słońce".

14 października w godzinach przedpołudniowych wybieramy się na spotkanie z pisarką Shirin Kader do zaprzyjaźnionego DKK dla Dorosłych, który działa w Zakładzie Karnym we Włodawie.

Następne spotkanie DDK dla Dorosłych w naszej bibliotece 13.10.1015 r. o godz. 16.30

opiekun Klubu
Ewa Krukowska