W czwartek (22.10.15 r.) w sali konferencyjnej biblioteki odbyło się wirtualne spotkanie „Małymi krokami do wielkich sukcesów” w cyklu „Akcja: e-motywacja” z Krystyną Koftą i Tomaszem Kozłowskim.

Akcja: e-motywacja, 22.10.15 r.

Na spotkaniu, które przebiegło w bardzo miłej atmosferze, zjawili się zaprzyjaźnieni czytelnicy, panie z Dyskusyjnego Klubu Książki oraz uczestnicy kursów prowadzonych w bibliotece.
Podczas podsumowania nie zabrakło dyskusji dotyczącej motywacji i technik, które pomagają w realizacji swoich planów

Akcja: e-motywacja, 22.10.15 r.

Na następne spotkanie zapraszamy już 5 listopada, wirtualnym gościem będzie Helena Norowicz.

Akcja: e-motywacja, 22.10.15 r.

Celem dzisiejszego spotkania było pokazanie, że szczytem może być przecież odłożenie swoich ograniczeń na bok i zapisanie się na wymarzony kurs tańca czy spotkanie z innymi ludźmi i wzajemna wymiana doświadczeń. Sukces to także nie tylko widziany przez nas efekt końcowy ale droga, która nierzadko jest ważniejsza niż zdobycie „wierzchołka góry”. Podczas spotkania została zaprezentowana technika drobnych kroków do osiągania celu.

Akcja: e-motywacja, 22.10.15 r.

Krystyna Kofta: Pisarka, malarka, publicystka, poznanianka. Debiutowała w 1976 roku na łamach ,,Kultury” opowiadaniem Lustro. Jest autorką wielu, uwielbianych przez czytelników powieści. Tworzy scenariusze filmowe, książki publicystyczne i dramaty. W roli felietonistki współpracuje z czasopismami „Twój Styl” i „Nowe Książki”. Maluje, rysuje i pasjonuje się polityką. Krystyna Kofta w 2009 roku z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdana Zdrojewskiego odebrała Srebrny Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis".

Tomasz Kozłowski: Z pochodzenia bolesławczanin- swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.
Tomasz Kozłowski będzie gościem specjalnym każdego z odcinków cyklu akcja: e-motywacja.

Informacja:
Fundacja Orange

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Akcja: e-motywacja - „Małymi krokami do wielkich sukcesów" z Krystyną Koftą i Tomaszem Kozłowskim