Klub Emeryt :) pl i Obsługa wybranych aplikacji pakietu MS Office 2013 cz. 3

W środę (28.10.15 r.) w sali naukowej odbyło się spotkanie Klubu EmerytUśmiechpl. Dzisiejsze zajęcia zakończyły cykl dotyczący obsługi wybranych aplikacji pakietu MS Office 2013.

Klub Emeryt :) pl, 28.10.15 r.

Uczestnicy poznawali funkcje programu Microsoft Publisher służącego do przygotowywania dokumentów przeznaczonych do druku i pozwalającego szybko zaprojektować m. in. plakaty, foldery i dyplomy.

Klub Emeryt :) pl, 28.10.15 r.

Klubowicze pracując nad tworzeniem wizytówek uczyli się korzystać z narzędzi udostępnionych w oprogramowaniu.
Zapoznali się też z ofertą gotowych szablonów zaprojektowanych z myślą o potencjalnych potrzebach użytkowników.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski
Fot. Edyta Pietrzak

Kolejne zajęcia (temat: Internet – kopalnia wiedzy) już w następną środę (04.11.15 r.).
Spotkania Klubu EmerytUśmiechpl są otwarte. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Obsługa wybranych aplikacji pakietu MS Office 2013 cz. 3