We wtorek (10.11.15 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (10), czwartej w 2015 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, zakończenie kursu, 10.11.15. r.

Spotkania rozpoczęły się we wrześniu br. Podczas zajęć kursanci poznawali i utrwalali wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera. Uczyli się też korzystania z oferowanych przez Internet usług.

Uczestnicy poznali także podstawy posługiwania się tabletami oraz wzięli udział w wirtualnych spotkaniach z Emilią Krakowską, Krystyną Koftą, Heleną Norowicz i Tomaszem Kozłowskim w cyklu „Akcja: e-motywacja”.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 4/2015