Klub Emeryt :) pl i Internet – kopalnia wiedzy cz. 3

W środę (25.11.15 r.) w czytelni Działu Regionalnego odbyło się spotkanie Klubu EmerytUśmiechpl, na którym zakończono cykl tematyczny „Internet – kopalnia wiedzy”.

Klub Emeryt :) pl, 25.11.15 r.

Klubowicze zapoznali się z serwisami prezentującymi aktualne informacje ze świata. Porównując różne strony internetowe mieli możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej ich oczekiwaniom.

W drugiej części zajęć uczestnicy poznawali portale instytucji-przedstawicieli najbardziej zaawansowanych technologii na świecie: NASA i CERN oraz największej biblioteki świata – Biblioteki Kongresu USA, a także strony polskich uniwersytetów i Biblioteki Narodowej w Polsce.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski
Fot. Ewa Krukowska

Kolejne zajęcia już w środę (02.12.15 r.).
Na grudniowych zajęciach Klubowicze będą zgłębiać tajniki programów graficznych oraz uczyć się rozwiązania najczęściej występujących problemów podczas codziennego użytkowania sprzętu komputerowego.

Spotkania Klubu EmerytUśmiechpl są otwarte. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Internet – kopalnia wiedzy cz. 3