W czwartek (03.12.15 r.) w sali konferencyjnej biblioteki odbyło się ostatnie wirtualne spotkanie w cyklu „Akcja: e-motywacja”. Gośćmi webinarium "Nie nudzę się sobą" byli Zofia Czerwińska i Tomasz Kozłowski.

Akcja: e-motywacja, 03.12.15 r.

Celem dzisiejszego spotkania była rozmowa o optymizmie i sympatii... do siebie a także o ważnym temacie samotności i tym w jaki sposób ją oswajać.

Na spotkaniu zjawili się zaprzyjaźnieni czytelnicy, panie z DKK oraz uczestnicy kursów prowadzonych w bibliotece. Uczestnicy z uwagą wysłuchali słów zaproszonych gości. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze, a podsumowaniem była dyskusja oraz wypełnienie ankiety.

Akcja: e-motywacja, 03.12.15 r.

Zofia Czerwińska: Poznanianka, aktorka teatralna i filmowa. Charyzmatyczna i pełna energii. Słynie z niebanalnego poczucia humoru i dystansu do siebie.
Zofia Nowosielska z kultowego serialu ,,Czterdziestolatek”, Pani Balcerkowa ze słynnej serii ,,Alternatywy 4”. Zagrała Irenkę w ,,Misiu”, uczestniczkę wyprawy w ,,Rejsie” i gosposię Karpielów w ,,Poszukiwany-Poszukiwana”. Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych i teatralnych. Miłośniczka zwierząt. Zwolenniczka nowych technologii aktywnie korzystająca z komputera i Internetu.

Tomasz Kozłowski: Z pochodzenia bolesławczanin- swoje pierwsze ekstremalne przygody przeżywał wspinając się po basztach murów obronnych Bolesławca. Ciekawość świata i pasja do wysokości zostały w nim do dzisiaj. Zawodowo zajmuje się pracą z ludźmi i wspieraniem ich w samorozwoju. Psycholog, szkoleniowiec, ratownik GOPR oraz skoczek spadochronowy w jednym. Swoje doświadczenia zdobywał w kraju oraz za granicą (m.in. 1,5 roku w Nowej Zelandii). W zeszłym roku razem z zespołem skoczył ze stratosfery (11 tysięcy metrów) ustanawiając tym samym rekord Europy w odległości swobodnego spadania formacją trzyosobową. Inspirują go ludzie, którzy lubią siebie. Wraz z Weroniką Wawrzkowicz współprowadzi program w każdy poniedziałkowy poranek w radio chilli zet.
Tomasz Kozłowski będzie gościem specjalnym każdego z odcinków cyklu akcja: e-motywacja.

Informacja:
Fundacja Orange

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Akcja: e-motywacja - "Nie nudzę się sobą" z Zofią Czerwińską i Tomaszem Kozłowskim