Ostatnie spotkanie DKK w starym roku

We wtorek 8.12.2015 r. w naszej bibliotece zgodnie z harmonogramem (spotykamy się w każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 16.30) spotkały się Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, który działa przy MBP we Włodawie.

DKK dla Dorosłych, 08.12.15 r.

Tematem spotkania była wstępna dyskusja na temat książki "Nie przeproszę, że urodziłam" Karoliny Domagalskiej. Szczegółową dyskusję na temat poruszany w książce zaplanowałyśmy na następne spotkanie, ponieważ temat jest bardzo nośny a niewiele Pań jeszcze do tej pory przeczytało książkę.

DKK dla Dorosłych, 08.12.15 r.

W "Nie przeproszę, że urodziłam" - Karolina Domagalska sięga po temat, który budzi wiele kontrowersji, wywołuje lęk, stawia trudne pytania o wartości etyczne. Zwłaszcza w Polsce, gdzie brak szczegółowych regulacji prawnych dotyczących zapłodnienia in vitro.

Ponadto prowadząca zapoznała Klubowiczki z nowościami wydawniczymi, które DKK dostał w ostatnim czasie.

Po spotkaniu wszystkie Panie wzięły udział w spektaklu teatralnym przedstawianym w bibliotece, przez grupę dzieci i młodzieży Nadaktywni pt."Obcy w naszym mieście".

Następne spotkanie DKK w naszej bibliotece już w przyszłym roku tj.12 stycznia o 16.30

opiekun Klubu
Ewa Krukowska