Angielski dla seniorów – lekcja druga

W poniedziałek, 14 grudnia 2015 r., odbyła się druga lekcja III edycji kursu „Angielski dla seniorów” zorganizowanego w ramach bibliotecznego Klubu EmerytUśmiechpl we współpracy z Zakładem Karnym we Włodawie.

Angielski dla seniorów, 14.12.15 r.

Podczas dzisiejszych zajęć uczestnicy utrwalali wiedzę nabytą podczas poprzedniego spotkania. Głównym tematem była praca na cyfrach.
Poznali też platformę internetową oferującą bezpłatny dostęp do podstaw nauki języka angielskiego.

Prowadzący: wychowawca d.s. kulturalno-oświatowych Zakładu Karnego we Włodawie – mł. chor. Elżbieta Rabczewska.
Przeprowadzenie kursu „Angielski dla seniorów” jest możliwe dzięki uprzejmości dyrekcji Zakładu Karnego we Włodawie.

Na następne spotkanie zapraszamy 4 stycznia, a kursantom życzymy wesołych świąt :)

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii
Fot. Edyta Pietrzak, Urszula Panasiuk