Rozmaitości czytelnicze z piosenką w tle w Filii Nr 5

W poniedziałek 01.02.2016 r. odbyło się spotkanie czytelniczek. Grono powiększone o jedną uczestniczkę mianowicie p. Alicję Błażejczyk. Jednym z tematów poruszanych na spotkaniu były książki czytane ostatnio oraz te, które najbardziej zapadły w pamięci.

Filia nr 5, 01.02.2016 r.

Najciekawszą wypowiedzią na temat przeczytanej książki podzieliła się p. Jola Morawska opowiadając o "Dolinie lagun" Patricii Shaw - burzliwej sadze o pionierskich czasach podboju nowych ziem Australii, gdzie warunkiem przetrwania była bezwzględność i wytrwałość.
Wszyscy słuchali w wielkim skupieniu.

Odkryciem okazała się p. Agnieszka Czelej, a konkretnie jej przepiękny głos. Zaszczyciła nas tym głosem wykonując pieśń Bułata Okudżawy "Modlitwa".
Panie spędziły w Bibliotece bardzo miłe chwile.

Następne spotkanie za 2 tygodnie 15.02.2016 r. Jednak wcześniej jesteśmy umówione w Tłusty Czwartek na pączki i faworki; oczywiście w Bibliotece nie zabraknie na pewno ciekawych opowieści związanych z tym zwyczajem.

Jadwiga Woźniak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Rozmaitości czytelnicze z piosenką w tle w Filii Nr 5