Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (1)

W środę (03.02.16 r.) odbyły się zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl rozpoczynające cykl tematyczny związany z cyfrową fotografią.

Klub Emeryt :) pl, 03.02.16 r.

Podczas dzisiejszych zajęć Klubowicze mieli okazję spotkać się z panem Radosławem Kuczyńskim, który udzielał informacji dotyczących prawidłowego wykonania fotografii. Uczestnicy dowiedzieli się jak wykorzystać niezbędne elementy tj. ostrość światła, czas i przesłona. Pan Radosław podzielił się też z Klubowiczami wiedzą jak prawidłowo skomponować ujęcie prezentując przykładowe zdjęcia własnego autorstwa.

Klub Emeryt :) pl, 03.02.16 r.

Zajęcia prowadzi Dyrektor MBP Jacek Żurawski
Fot. Edyta Pietrzak

Na kolejne zajęcia, podczas których kontynuowany będzie temat cyfrowej fotografii, zapraszamy w środę (10.02.16 r., godz. 13.00).
Uczestnicy będą mieli możliwość po raz kolejny spotkać się z panem Radosławem Kuczyńskim, któremu serdecznie dziękujemy za poświęcony czas.

Spotkania Klubu EmerytUśmiechpl są otwarte. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (1)