We wtorek (09.02.16 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (11), piątej w 2015 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, zakończenie kursu, 09.02.16. r.

Spotkania rozpoczęły się w listopadzie 2015 r. Podczas zajęć uczestnicy poznawali podstawy obsługi komputera i uczyli się bezpiecznego korzystania z Internetu.

Kursanci mieli także okazję zapoznać się z zasadami posługiwania się tabletami oraz wzięli udział w wirtualnych spotkaniach z Ewą Nowicką Rusek, Zofią Czerwińską i Tomaszem Kozłowskim w cyklu „Akcja: e-motywacja”.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 5/2015