Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (2)

W środę (10.02.16 r.) odbyły się kolejne zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl w cyklu tematycznym związanym z cyfrową fotografią.

Klub Emeryt :) pl, 10.02.16 r.

Podczas dzisiejszych zajęć Klubowicze mieli po raz kolejny okazję spotkać się z panem Radosławem Kuczyńskim, który udzielał informacji związanych z prawidłowym wykonaniem fotografii.
Uczestnicy poznawali sposoby edycji cyfrowych obrazów przy wykorzystaniu wybranych funkcji programu graficznego Picasa.
Panu Radosławowi Kuczyńskiemu bardzo dziękujemy za cenne wskazówki i poświęcony czas.

Klub Emeryt :) pl, 10.02.16 r.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski
Fot. Edyta Pietrzak

Na kolejne zajęcia, podczas których kontynuowany będzie temat cyfrowej fotografii, zapraszamy w środę (17.02.16 r., godz. 13.00) do czytelni Działu Regionalnego.
Spotkania Klubu EmerytUśmiechpl są otwarte. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (2)