Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (3)

W środę (17.02.16 r.) odbyły się kolejne zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl w cyklu tematycznym związanym z cyfrową fotografią.

Klub Emeryt :) pl, 17.02.16 r.

Podczas dzisiejszych zajęć Klubowicze mieli po raz kolejny okazję spotkać się z panem Radosławem Kuczyńskim, który udzielał informacji związanych z prawidłowym wykonaniem i późniejszą edycją fotografii.

Klub Emeryt :) pl, 17.02.16 r.

Uczestnicy uzyskali informacje o bardzo istotnej roli światła w procesie komponowania fotografii. Poznali też zasady posługiwania się funkcją głębia ostrości.
Ponadto, tworząc kolaż wybranych zdjęć, utrwalali umiejętności korzystania z narzędzi udostępnionych w programie graficznym Picasa.

Klub Emeryt :) pl, 17.02.16 r.

Panu Radosławowi Kuczyńskiemu bardzo dziękujemy za poprowadzenie dzisiejszych zajęć, cenne wskazówki i poświęcony czas.
Fot. Edyta Pietrzak

Na kolejne zajęcia, podczas których kontynuowany będzie temat tworzenia i edycji cyfrowej fotografii, zapraszamy w środę (24.02.16 r., godz. 13.00) do czytelni Działu Regionalnego.
Spotkania Klubu EmerytUśmiechpl są otwarte. Zapraszamy wszystkich chętnych :)

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (3)