Przy herbatce o twórczości Paulo Coelho i nie tylko

W dniu 15.02.2016 r. w Filii Nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się kolejne już spotkanie czytelnicze; tematem spotkania była twórczość Paulo Coelho. "Piąta góra" i Alchemik" to utwory, którym poświęcono najwięcej uwagi.

Filia nr 5, 15.02.16 r.

Pani Jola Morawska w bardzo prosty sposób zaprezentowała fragmenty utworów pełne symboli oraz podające przepis jak spełniając się i dążąc do celu nie zgubić się i nie przeoczyć sensu życia. Wszyscy uczestnicy spotkania z wielką uwagą słuchali tych mądrości i życiowych prawd, które podnoszą człowieka na duchu.

Miłym gościem był pan Jan Wiązowski, który podzielił się swoją pasją. Opowiadał o rzeźbach i fotografii.
Natomiast pani Jola Morawska zaprezentowała album ze zdjęciami swojej rodziny.

Całe spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Słodkim poczęstunkiem było mnóstwo czekoladowych i piernikowych serc.

Jadwiga Woźniak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Przy herbatce o twórczości Paulo Coelho i nie tylko