Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (4)

W środę (24.02.16 r.) odbyły się kolejne zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl w cyklu tematycznym związanym z cyfrową fotografią.

Klub Emeryt :) pl, 24.02.16 r.

Podczas dzisiejszych zajęć Klubowicze zapoznawali się z wiadomościami przedstawionymi na portalu Szeroki kadr. Kontynuowali poznawanie zasad właściwego wykonania i edycji fotografii ze szczególnym uwzględnieniem informacji dotyczących sztuki wyboru kompozycji.
Dowiedzieli się też jak za pomocą narzędzi udostępnionych w programie Picasa prawidłowo kadrować fotografie.

Zajęcia prowadził Dyrektor MBP Jacek Żurawski
Fot. Edyta Pietrzak

Podczas marcowych zajęć Klubowicze wezmą udział w czwartej edycji projektu „O finansach… w bibliotece”. Już w środę (02.03.16 r.) odbędzie się spotkanie organizacyjne, natomiast przez następnych pięć tygodni uczestnicy będą realizować kolejne moduły kursu.

Projekt „O finansach… w bibliotece – IV edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Klub Emeryt :) pl i Warsztat cyfrowego fotografa (4)