Informatyka na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku (2)

W czwartek, 25 lutego 2016 r., w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się uczestnicy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy we Włodawie. Zajęcia dotyczyły podstaw korzystania z światowej sieci informacyjnej.

UTW, 25.02.16 r.

Podczas czwartkowego spotkania uczestnicy zapoznali się z wirtualnymi portalami zawierającymi w swojej ofercie narzędzia służące komunikacji między użytkownikami.

Poznali funkcje ustawień osobistych profili w zależności od oczekiwanego statusu dostępności publikowanych treści oraz sposoby wymiany informacji w obrębie danej witryny internetowej.

Zajęcia prowadził Marek Paszkowski, opiekun Czytelni Internetowej

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Informatyka na zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku (2)