Dzień Kobiet w Dyskusyjnym Klubie Książki

8 marca spotkały się w naszej bibliotece Panie z Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych.

DKK dla dorosłych, 08.03.16 r.

Prowadząca zapoznała Panie z repertuarem Teatru Starego w Lublinie, zwracając szczególną uwagę na następujące sztuki teatralne: „Zabijanie Gomułki” w reż. Jacka Głomba wystawianą przez Teatr im. H. Modrzejewskiej w Legnicy, „Czas Kobiety” Teatr Stary w Lublinie, „Błogie Dni” Teatr Ateneum z Warszawy i „Lilla Weneda” w reż. Michała Zadara wystawianą przez Teatr Powszechny w Warszawie.

DKK dla dorosłych, 08.03.16 r.

Klubowiczki upodobały sobie szczególnie Teatr Stary w Lublinie i po zapoznaniu się z bogatym repertuarem planują wybrać się na, którąś z przedstawionych sztuk.
Ponadto postanowiłyśmy włączyć się w obchody Światowego Dnia Poezji 21 marca, który będzie przebiegał pod hasłem Włącz poezję i jest organizowany przez koordynatorów DKK Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego oraz Instytut Książki w Warszawie.

Po zakończonym spotkaniu Panie poszły do WDK na koncert z okazji Dnia Kobiet. Z ogromną przyjemnością wysłuchaliśmy solistki Yagi Kowalik, która przedstawiła nam repertuar gwiazdy francuskiej piosenki Edith Piaf.

Najbliższe spotkanie DKK dla Dorosłych odbędzie się 21 marca o godz. 16.00 z okazji Światowego Dnia Poezji.

Ewa Krukowska

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Dzień Kobiet w Dyskusyjnym Klubie Książki