Fotorelacja z promocji przewodnika "Spacerownik po miasteczkach"

W sobotę 16 marca 2013 r. odbyło się spotkanie promujące publikację Stowarzyszenia Poleskiego we Włodawie "Spacerownik po miasteczkach, czyli przystępny raport o stanie przestrzeni i działaniach społecznych na jej rzecz w Janowie Podlaskim, Radzyniu Podlaskim i Włodawie".

Wydawnictwo jest częścią projektu Obywatele w miasteczkach. Wsparcie aktywności obywatelskiej na rzecz wspólnej przestrzeni w małych miastach wschodniej Lubelszczyzny.
Projekt został zrealizowany w okresie 1.06.2012 - 31.12.2012 w Janowie Podlaskim, Radzyniu Podlaskim i Włodawie dzięki dotacji z Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Promocja Spacerownika po miasteczkach

Przybyłych gości przywitał dyrektor MBP Jacek Żurawski.
Spotkanie poprowadziły: Prezes Stowarzyszenia Poleskie we Włodawie Elżbieta Nowicka-Różycka,
Prezes Stowarzyszenia Forum Rewitalizacji, autorka części przewodnika "Włodawa. Ćwiczenia z wyobraźni" Ewa Kipta
oraz Skarbnik Stowarzyszenia Poleskie we Włodawie i koordynator projektu Elżbieta Kowalik.

Koordynator projektu Elżbieta Kowalik

Promocja Spacerownika po miasteczkach

Prezentacja grafik konkursowych na logo projektu

Uczestnicy spotkania promującego przewodnik