„O finansach... w bibliotece – IV edycja” – Grupa B, Moduł IV

W środę (06.04.16 r.) odbyły się kolejne zajęcia Grupy B (poziom zaawansowany) w ramach projektu „O finansach… w bibliotece – IV edycja”.
Podczas spotkania uczestnicy realizowali Moduł IV – Ubezpieczenia.
Zajęcia prowadzili: dyrektor MBP Jacek Żurawski i Ewa Krukowska starszy bibliotekarz Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.

O finansach... w bibliotece - IV edycja, 2016 r.

Zakres informacji przedstawionych na spotkaniu, zgodnie ze scenariuszem zajęć, obejmował przypomnienie wiadomości o rynku ubezpieczeń w Polsce; rozszerzenie wiedzy o produktach finansowych jakimi są ubezpieczenie kredytu i odwrócona hipoteka oraz rozwijanie umiejętności wykorzystywania Internetu do pogłębiania wiedzy ekonomicznej.

Projekt „O finansach… w bibliotece – IV edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Harmonogram spotkań można znaleźć pod banerem "O finansach... w bibliotece" na naszej stronie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w galerii online
Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy „O finansach... w bibliotece – IV edycja” – Grupa B, Moduł IV