Zakończenie kursu "O finansach... w bibliotece - IV edycja"

Dzisiaj (08.04.16 r.) w naszej bibliotece zorganizowaliśmy finał kursu "O finansach... w bibliotece".
Projekt „O finansach… w bibliotece – IV edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

O finansach... w biblioteca - IV edycja, zakończenie kursu, 08.04.16 r.

Przez okres od 3 marca do 8 kwietnia szkoliliśmy seniorów z edukacji ekonomicznej. Przeszkoliliśmy dwie grupy, (zakres podstawowy i zaawansowany), których szczegółowe tematy i terminy podawaliśmy na bieżąco. Na uroczystość finałową zaprosiliśmy zespół wokalno-instrumentalny "Iskra" pod kierunkiem Roberta Bujalskiego z Powiatowego Ośrodka Wsparcia "Przystań", który wykonał mini koncert dla uczestników kursu i zaproszonych gości.

O finansach... w bibliotece - IV edycja, 2016 r.

Następnie dyrektor MBP Jacek Żurawski i Ewa Krukowska wręczyli Certyfikaty wszystkim uczestnikom kursu, dziękując równocześnie za udział w projekcie.
Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński obecny na spotkaniu pogratulował kursantom ambitnych zajęć a załodze biblioteki wyraził wdzięczność za podejmowanie różnorodnych form edukacji.
Mieliśmy przyjemność gościć też Panią Joannę Chapską instruktor-opiekuna z WBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie, która przybliżyła wszystkim obecnym na spotkaniu rolę bibliotek we współczesnym świecie nie szczędząc naszej bibliotece wielu ciepłych i serdecznych słów.
Na koniec wszyscy zjedliśmy wspaniałe ciacho i pożegnaliśmy się życzeniami wzięcia udziału w kolejnych edycjach "O finansach w bibliotece - V edycja... L - edycja... C  - edycja.

Ewa Krukowska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań oraz z finału w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Zakończenie kursu "O finansach... w bibliotece - IV edycja"