Miłość w twórczości Małgorzaty Kalicińskiej

Dzisiaj (14.04.16 r.) w naszej bibliotece po raz ostatni spotkali się słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy PZREiI by wysłuchać wykładu na temat twórczości Małgorzaty Kalicińskiej, która jest bohaterką tegorocznej edycji konkursu czytelniczego.

UTW, 14.04.16 r.

Słuchacze zostali zaopatrzeni w kalendarium życia i twórczości pisarki, które opracowała prowadząca. Kalendarium jest niezbędne każdemu uczestnikowi, który chce wziąć udział w konkursie. Na wykładzie oprócz spraw merytorycznych związanych z twórczością pisarki mieliśmy przyjemność obejrzenia i wysłuchania wywiadu z Małgorzatą Kalicińską prowadzonego przez Agnieszkę Przybysz.
Finałowe rozgrywki konkursowe przewidziane są na 9 czerwca na godz.15.00. w MBP we Włodawie.

Ewa Krukowska

Fot. Edyta Pietrzak