W czwartek (14.04.16 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (12), pierwszej w 2016 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, zakończenie kursu, 14.04.16. r.

Spotkania rozpoczęły się 16 lutego 2016 r. Podczas zajęć uczestnicy poznawali i utrwalali wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera i tabletu.
Uczyli się też zasad bezpiecznego korzystania z zasobów udostępnianych w Internecie.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.
Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 1/2016