Magdalena Kordel w DKK dla Dorosłych

W piątek (20 maja) w naszej bibliotece gościliśmy Magdalenę Kordel. Spotkanie odbywało się w ramach ogólnopolskiego programu Promocja Czytelnictwa DKK realizowanego i finansowanego przez Instytut Książki.

Spotkanie z Magdaleną Kordel, 20.05.16 r.

Magdalena Kordel polska pisarka współczesna, mieszka i pracuje w Otwocku. Kocha zwierzęta, książki i „starocie”, prywatnie matka dwójki dzieci, żona i właścicielka kilku zwierząt. Autorka powieści obyczajowych i romansów. Ma na swoim koncie cykle czytelnicze pod tytułem Malownicze i Uroczysko.

Malownicze
- Wymarzony dom
- Wymarzony czas
- Tajemnica bzów

Uroczysko
- Uroczysko
- Sezon na cuda
- Wino z Malwiną

Ponadto ma w swoim dorobku pisarskim jeszcze takie powieści jak: 48 tygodni, Okno z widokiem a w najbliższych dniach ukaże się Jej najnowsza powieść Nadzieje i marzenia.

Na spotkaniu oprócz czytelników i sympatyków biblioteki gościliśmy też zaprzyjaźniony DKK dla Dorosłych, który istnieje przy Zakładzie Karnym we Włodawie i drugi działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Urszulinie. Rozmowę poprowadził mąż Pani Magdaleny. Czytelnicy zadawali pytania chcąc dowiedzieć się czym dla Pisarki jest kariera, szczęście, jakie uczucia towarzyszą autorowi po ukończeniu książki, jakich autorów lubi i jakie książki czyta. Pani Magdalena wyczerpująco odpowiedziała na każde pytanie a na koniec podzieliła się z nami planami na przyszłość. Zaprosiła też wszystkich piszących do odwiedzania swojego bloga. Na koniec spotkania podpisała książki i zakładki. Pamiątkowe upominki przekazane przez Starostwo Powiatowe i Burmistrza Włodawy wręczyła pisarce Małgorzata Zińczuk zastępca dyrektora ds. merytorycznych MBP. Wspólne zdjęcie zakończyło spotkanie. Czytając książki Magdaleny Kordel czytelnik nabiera przekonania, że zawsze będzie miał wpływ na swoje życie, że spełnią mu się marzenia, i radość rozjaśni nawet najbardziej pochmurny dzień. Wszystkim naszym czytelnikom życzymy żeby każdy z nich znalazł takie swoje prywatne Malownicze i Uroczysko.

Opiekun DKK Ewa Krukowska

DKK

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Magdalena Kordel w DKK dla Dorosłych