W czwartek (16.06.16 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (13), drugiej w 2016 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, zakończenie kursu, 16.06.16. r.

Spotkania rozpoczęły się 19 kwietnia 2016 r. Podczas zajęć uczestnicy poznawali podstawy obsługi komputera i tabletu oraz uczyli się bezpiecznego korzystania z zasobów udostępnionych w Internecie.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.

Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Fot. Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 2/2016