Uczestnicy kursu języka angielskiego już mają wakacje

W czerwcu 2016 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie odbyło się osiem spotkań uczestników kursu języka angielskiego. Zajęcia prowadziła pani Mirosława Sławińska.

Lektorat angielski, czerwiec 2016 r., gr. A Lektorat angielski, czerwiec 2016 r., gr. B

Grupa A spotykała się w środy (01, 08, 15 i 22.06.16 r.), natomiast grupa B w czwartki (02, 09, 16 i 23.06.16 r.).

W czasie czerwcowych spotkań uczestnicy poznawali wyrażenia związane z podróżą – m. in. jak zapytać o drogę, jak kupić bilety, jak określić kierunek poruszania się. Wymieniali też miejsca, w których lubią przebywać krótko motywując wybór.

Rozmawiali także o swoich wakacyjnych planach – zarówno tych wyjazdowych, jak i spędzanych w domu w związku z odwiedzinami bliższej i dalszej rodziny oraz znajomych.

Podczas ostatnich zajęć klubowicze otrzymali certyfikaty potwierdzające ich uczestnictwo w kursie.
Wesołych i bezpiecznych wakacji życzyli uczestnikom – dyrektor MBP Jacek Żurawski i pani lektor Mirosława Sławińska.

Kursantom życzymy udanego letniego wypoczynku i do zobaczenia w nowym roku akademickim :)

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkań w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Uczestnicy kursu języka angielskiego już mają wakacje