Młodzi LUBią Kulturę - warsztat “Gra miejska, terenowa, czy przestrzenna?”

We wtorek 21 czerwca 2016 r. w Sali Konferencyjnej MBP we Włodawie odbył się kolejny warsztat projektu „Młodzi LUBią Kulturę” dla osób chcących wziąć udział w konkursie grantowym.

Młodzi LUBią Kulturę, 21.06.16 r.

Spotkanie poprowadziła Karolina Jastrzębska - Mitzner - trenerka i animatorka działająca na polu edukacji obywatelskiej, historycznej, kulturowej. Współautorka i producentka edukacyjnych gier miejskich.

W spotkaniu udział wzięło 10 osób – przedstawicieli szkół, instytucji, grup nieformalnych i freelancerów z powiatu oraz innych miejscowości województwa lubelskiego. Wspólnie zastanawialiśmy się nad tym, czym właściwie jest gra miejska - aktywnym badaniem przestrzeni, formą zabawy, narzędziem edukacyjnym, czy okazją do integracji grupy? Rozłożyliśmy grę miejską na części pierwsze, a nawet pokusiliśmy się o skonstruowanie fragmentu własnej gry.

Urszula Panasiuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Młodzi LUBią Kulturę - warsztat “Gra miejska, terenowa, czy przestrzenna?”