I mówisz – wszystko się udało!:) Hackathon montażu wideo

W dniach 5 – 7 lipca 2016 r. naszą Czytelnię Internetową opanowali amatorzy edycji wideo. W tajniki programów do montażu i postprodukcji wprowadził uczestników reżyser reportażu „Wraki Lubelszczyzny” Jacek Wawryszuk.

Warsztaty montażu wideo; 5-7 lipca 2016 r.

Surowy materiał to filmy nagrane podczas „oswajania”, czyli przygotowywania Starej Kaflarni nad Bugiem do Festiwalu Sztuka Pod Koszem, który rozpocznie się w piątek 5 sierpnia i potrwa do niedzieli 7 sierpnia.

Stworzone spoty już niedługo pojawią się w sieci w ramach promocji programu wydarzenia, który obejmować będzie m.in. koncerty, wystawy, kino, warsztaty, turniej streetball’a i konkursy dla dzieci.

Bądźcie czujni Uśmiech

Urszula Panasiuk

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy I mówisz – wszystko się udało!:) Hackathon montażu wideo