"Młodzi LUBią Kulturę" – spotkanie dotyczące składania wniosków

W czwartek, 14 lipca 2016 r., w sali konferencyjnej naszej biblioteki odbyło się spotkanie dotyczące zasad składania wniosku grantowego w projekcie „Młodzi LUBią Kulturę”.

Młodzi LUBią Kulturę, spotkanie 14.07.16 r.

Szczegółowo zostały omówione kwestie formalne, regulamin, załączniki, sposób składania wniosku, zasady partnerstwa.

Spotkanie poprowadziła pani Katarzyna Humeniuk.

Konkurs grantowy na realizację zadań w dziedzinie edukacji kulturalnej organizowany jest jako działanie projektu „Młodzi Lubią Kulturę. Lubelska Sieć Edukacji Kulturalnej” realizowanego przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura”. Strategicznym celem programu jest pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury do kształtowania cenionych społecznie umiejętności i postaw, m.in. kreatywności, innowacyjnego działania, współpracy, zaufania, kompetencji medialnych oraz komunikacyjnych. Głównym środkiem realizacji tego celu jest stworzenie i rozwój współpracy pomiędzy sferami kultury i edukacji - stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i edukatorów zajmujących się edukacją kulturalną w regionie.

Centrum Spotkania KulturMłodzi LUBią Kulturę

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy "Młodzi LUBią Kulturę" – spotkanie dotyczące składania wniosków