Wizyta gości z Lubomla

W czwartek, 14 lipca 2016 r., mieliśmy przyjemność gościć w progach biblioteki reprezentantów jednostek organizacyjnych i władz samorządowych Lubomla (Ukraina) wraz Burmistrzem Romanem Juszczukiem i Przewodniczący Administracji Lubomla Mikolajem Parhomukiem.
Gościom towarzyszył Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński oraz przedstawiciele włodawskich instytucji.

Wizyta gości z Lubomla, Ukraina, 14.07.16 r.

Zwiedzający mieli okazję zobaczyć prezentowaną w Galerii „Na Parterze” wystawę prac artystów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie, następnie pokonkursową ekspozycję prac nagrodzonych i wyróżnionych w XVI Festiwalu Twórczości Dziecięcej „Moja magiczna biblioteka – w 70-lecie Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie” w Galerii „Na Piętrze”.

Plan odwiedzin obejmował też zwiedzanie poszczególnych agend oraz zapoznanie się z przewodnią formułą działalności biblioteki „Słowo-Muzyka-Obraz” oddaną w charakterze przystosowanych do niej pomieszczeń: Dział Regionalny (Słowo), Oddział dla Dzieci (Muzyka) i Czytelnia Internetowa (Obraz).

Edyta Pietrzak

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Wizyta gości z Lubomla