W czwartek (10.11.16 r.) zakończyły się zajęcia kolejnej (14), trzeciej w 2016 roku, grupy bibliotecznego kursu dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw".

Obsługa komputera od podstaw, 3/2016, 10.11.16 r.

Spotkania rozpoczęły się we wrześniu 2016 r. Podczas zajęć kursanci poznawali i utrwalali wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera i tabletu. Uczyli się też korzystania z oferowanych przez Internet usług.

Ostatnie zajęcia połączone były z uroczystym wręczeniem przez Dyrektora MBP Jacka Żurawskiego certyfikatów potwierdzających uczestnictwo w kursie.

Opiekę nad kursantami sprawował Marek Paszkowski.

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Biblioteczny kurs dla seniorów "Obsługa komputera od podstaw" - zakończenie edycji 3/2016