Jubileusz Ewy Krukowskiej

4 listopada obchodziliśmy jubileusz 35-lecia pracy zawodowej naszej koleżanki Ewy Krukowskiej.

Jubileusz 35-lecia pracy Ewy Krukowskiej, 04.11.16 r.

Uroczyste spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie.
Przybyłych gości przywitał Jacek Żurawski, dyrektor MBP Włodawa, a spotkanie poprowadziła Edyta Pietrzak, kierownik Działu Regionalnego MBP.

Koleżanka Ewa ze wzruszeniem wspominała zarówno ludzi, z którymi pracowała w ciągu trzydziestu pięciu lat, jak i wydarzenia, które stanowiły kamienie milowe w Jej życiu zawodowym. Krótkie przemówienie zakończyła podziękowaniami skierowanymi do uczestników jubileuszowego spotkania za wspólne świętowanie tak ważnego dla Niej dnia.

Szacowną Jubilatkę zaszczyciło grono zacnych gości: Burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński, Wicestarosta Adam Panasiuk, Prezes włodawskiego oddziału PTTK Mieczysław Tokarski, Przewodnicząca Oddziału Rejonowego PZERiI we Włodawie Irena Rutkowska, Joanna Chapska i Magdalena Wójcikiewicz – przedstawicielki Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im H. Łopacińskiego w Lublinie, środowisko bibliotekarskie miasta i powiatu oraz rodzina i przyjaciele.

Przybyli goście kierowali w stronę Jubilatki wiele ciepłych słów, wręczając kwiaty i adresy gratulacyjne. Spotkanie przebiegło w atmosferze miłych wspomnień przy słodkim poczęstunku, którego uroczystym akcentem był jubileuszowy tort.

Ewie życzymy kolejnych sukcesów na niwie zawodowej, niezliczonych radości w życiu prywatnym, a sobie jeszcze wielu lat szczęścia wspólnej pracy z naszą koleżanką... :)

Edyta Pietrzak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Jubileusz Ewy Krukowskiej