Popularnonaukowe zajęcia w Klubie Emeryt :) pl

Listopadowe zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl dotyczyły zarówno różnych dziedzin wiedzy jak i sytuacji z życia codziennego.

Klub Emeryt :) pl, zajęcia listopad 2016 r.

9 listopada Klubowicze poznawali tajemnice egipskich piramid zapoznając się z informacjami, które można znaleźć w Internecie.

16 listopada uczestnicy obejrzeli na żywo ujęcia ze stacji kosmicznej ISS, zdjęcia ziemi wykonane z kosmosu, fotografie odległych galaktyk zarejestrowane dzięki Teleskopowi Hubble oraz poznali najnowsze odkrycia dotyczące księżyca.

23 listopada: zajęcia miały związek ze zdrowym odżywaniem. Uczestnicy poznali strony, na których znajdują się informacje dotyczące szkodliwości cukru oraz jego zawartości w różnych produktach.

30 listopada Klubowicze zapoznali się z portalami internetowymi traktującymi o niepożądanych efektach nadużywania leków.

Grudniowe zajęcia Klubu EmerytUśmiechpl nadal będą miały charakter popularyzatorski.
Klubowicze spotkają się 7 i 14 grudnia, a później... przerwa świąteczna :)

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z listopadowych spotkań w naszej galerii

Jesteś› tutaj: Dla bibliotekarzy Popularnonaukowe zajęcia w Klubie Emeryt :) pl